Hakkımızda

Bir Netlog Lojistik Grubu Markası

Türkiye'nin Lider Lojistik Şirketi Netlog'un Gücüyle

Netkargo bir Netlog Lojistik Grubu markasıdır. 2004 yılında kurulan Netlog Lojistiğin kökleri 1984 senesine dayanmaktadır. Gıda, tekstil, moda, perakende, ilaç, otomotiv ve endüstriyel ürünler sektörlerinde yaratmış olduğu inovatif ve entegre lojistik çözümleriyle fark yaratan Netlog, hizmet verdiği birçok sektörde ilkleri gerçekleştirmiş, sektörlerin büyümesinde rol oynamıştır. Bugün 29 farklı milletten 12.000’in üzerinde çalışanı, 3 kıta 9 ülkede yönettiği toplam 1.2 milyon m2 kapalı depo alanı, toplam 91 deposu ve 4.000’in üzerinde özmal taşıma aracıyla Netlog firmaların sadece Türkiye’de değil yurt dışında da iş ortağı olmuştur.

Oynat

0 +
Personel
0
Depo
0 +
Özmal Taşıma Aracı
0 +
M2 Kapalı Depo Alanı
Netlog Lojistik

E-ticaret lojistiğinde çözüm ortağınız

Netlog Farkı

Farkımız. Bakış Açımız.

İyi bir lojistik şirketi olmak için büyük bir araç parkı, son teknoloji depolar ve modern bilgi teknolojileri yeterli olabilir. Ancak, sıra dışı bir lojistik şirketi olabilmek için bundan fazlası gerekir. İşte bizi rakiplerimizden farkı kılan özelliğimiz de budur.

1

Türkiye’nin en yaratıcı ekibini bünyemizde barındırıyoruz. Çalışanlarımızı sınırların ötesinde düşünmeye teşvik ediyoruz.

2

Şoföründen ofis çalışanına, depo yetkilisinden genel müdürüne işimizi nasıl yapmamız gerektiğinin eğitimini veriyor ve takibini yapıyoruz.

3

Gerçek patronun müşteri olduğu bakış açısını tüm kademelere yayıyoruz.

4

Daha ileriye gitmek için birlikte çalışma kültürünü çalışanlarımıza aşılıyoruz.